1979 yılından bugüne babadan oğula geçmiş;  baskı ve kağıt üzerine matbaa sektöründe başarılı işlere imza atmış, Kayseri’nin ve çevre illerin matbaa sektöründe parlayan firmalarından biriyiz.

AY Ofset Matbaa olarak, matbaacılık sektöründe olan gelişmeleri sürekli takip etmekte ve doğru ve kaliteli hizmeti müşterisine vermek için sipariş, imalat ve sevkiyata kadar her ayrıntıda tüm hassasiyetimizle siz müşterilerimizin yanınızdayız.

AY Ofset Matbaa, yüksek trajlı işlerde ve tüm kurumsal çalışmalarda, antedli kağıt, zarf, sunum dosyaları, broşür, katalog, el ilanı, insört, ajanda, takvim, afiş, poster, bloknotlar, karton çantalar, etiket ve magnet ile ilgili baskılarınızda, Digital baskı, serigraf baskı ve ofset baskı olarak son teknoloji makine parkurumuz ile hizmet vermekteyiz.

Tecrübemizin getirdiği imalat anlayışı ve üretici firma olmamızın verdiği güçle, en uygun fiyatlar ve en kaliteli baskıyı bir arada bulabileceğiniz tek adres olmaya 33 yıldır devam ediyoruz.

Neden Ay ofset matbaa derseniz; kaliteli baskı bizim mesleğimiz ve gönül verdiğimiz bu işte eski ustalarımızın yolunda gidiyoruz… Kalite, kağıt ve baskı bizim işimiz….

Firmamız satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti konusunda gereken hassasiyeti göstermektedir.

Kağıt nasıl ki geçmişimize ışık tutuyorsa geleceğimizi de bizimle…